Czcionki:
Kontrast:
subregion ue

LSI bez tajemnic – trzy nowe filmy instruktażowe

Dodano: 26.03.2019

Prosto o LSI

Kontynujemy naszą serię krótkich filmów instruktażowych, dzięki którym poznasz szczegóły pracy w Lokalnym Systemie Informatycznym 2014. W naszych filmach m.in. przedstawiamy najczęściej popełniane błędy i radzimy, jak ich unikać. Wierzymy, że będzie to niezrównane źródło wiedzy na temat pracy w LSI dla wszystkich beneficjentów RPO WSL 2014-2020.

Rozwiewamy Twoje wątpliwości

Już dziś publikujemy 3 nowe odcinki, dzięki którym dowiesz się:

  1. Jak dołączyć użytkownika do profilu?
  2. Jak dodawać załączniki do umowy o dofinansowanie projektu?

    oraz
  3. Jak importować lub eksportować dane z budżetu wniosku o dofinansowanie w ramach EFS?

Seria dla Ciebie

Nasze filmy instruktażowe powstają po to, by ułatwić Ci pracę w Lokalnym Systemie Informatycznym. Jeżeli są aspekty pracy w LSI 2014, które i Tobie sprawiają trudności, napisz o tym do nas na: rpo@slaskie.pl i zostań współtwórcą tej serii jako pomysłodawca tematu kolejnego odcinka. My z kolei postaramy się jak najskuteczniej wskazywać rozwiązania i rozwiewać wszelkie Twoje wątpliwości w kolejnych filmach, które będą pojawiać się w dziale: Filmy i audycje.

Zapraszamy Was również do śledzenia naszego konta Razem zmieniamy Śląskie w serwisie YouTube, gdzie można obejrzeć wszystkie filmy instruktażowe (playlista: Lokalny System Informatyczny) i przekonać się, że nie takie LSI straszne, jak je malują.

Logotypu EU