Czcionki:
Kontrast:
subregion ue

Spotkania informacyjne w powiatach województwa śląskiego

Dodano: 06.04.2023

Główny Punkt Informacyjny w Katowicach wraz z Departamentem Europejskiego Funduszu Społecznego zakończył rozpoczęty w lutym br. cykl spotkań informacyjnych w regionie.

Pakiet wiedzy na temat możliwości jakie będą dostępne ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+ (EFS+) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 zaprezentowali przedstawiciele Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego w powiecie: żywieckim, gliwickim, myszkowskim, zawierciańskim, wodzisławskim, tarnogórskim, bieruńsko-lędzińskim, lublinieckim, cieszyńskim, bielskim, mikołowskim, będzińskim, rybnickim, raciborskim, częstochowskim, pszczyńskim i kłobuckim.

Przebieg spotkań

Podczas spotkań samorządowcy, przedstawiciele placówek oświatowych oraz jednostek pomocy społecznej ze szczególnym zainteresowaniem przyglądali się planowanym w 2023 roku naborom i poszczególnym możliwościom wsparcia zarówno w obszarze edukacji, jak i włączenia społecznego.

Z uwagi na rosnące zainteresowanie informacją w tym zakresie Departament Europejskiego Funduszu Społecznego przygotowuje prezentację w formie filmu informacyjnego, który zostanie udostępniony na stronie internetowej funduszeue.slaskie.pl.

Co dalej?

Departament Europejskiego Funduszu Społecznego przygotowuje również spotkania informacyjne dedykowane poszczególnym naborom.

Szczegóły dotyczące tych spotkań będzie można znaleźć w dziale: Weź udział w szkoleniach i konferencjach. Zachęcamy zatem do bieżącego śledzenia pojawiających się tam informacji.

Więcej informacji o spotkaniach będzie można uzyskać poprzez kontakt z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Katowicach
tel.: 32 77 44 720,
e-mail: punktinformacyjny@slaskie.pl 

Logotypu EU